Ümraniye Kombi Servisi
Ümraniye Kombi Servisi

ÜMRANİYE KOMBİ SERVİSİ

Güçlü Teknik Servis 0216 518 96 96

15.04.2020 Ümraniye kombi servisi 0216 518 96 96 ümraniye ilçesi veya diğer ilçelerde bulunan bir çok ümraniye  kombi servisi yüksek ücretle kombi servis hizmet vermektedir. Bu sebeple yüksek ücretle yapılan tamiratlar sebebiyle işlemler layıkıyla bitmiyor  kombi servisi veren servisler güven sorunu oluşturuyor. Bilgi beceri kalite bakımından da yetersiz kalmaktadır. yapılan işin hakkıyla yapılması gerekir yüksek fiyatla değil tecrübe ve emekle oluyor. kombi tamirinde boşa giden paralar siz değerli müşterilerimizin zamanını çalar güven zedeler servis olarak daima yanınızdayız bizi aramanız size fatura ve verim olarak geri dönecektir.

 tüm marka model kombilerin bakım arızaları 20 yıllık tecrübeye sahip ustalarımız tarafından itina ile yapılır bir başka müşteriye tavsiye eksilebiliyorsak o iş olmuş demektir birde yıllar geçse de hala o eve gidebiliyorsak ne mutlu bize biz firma olarak bu yolda ilerleme felsefesiyle yola çıktık ve hala siz değerli müşterilerimizin mutlu olması için yanınızdayız allah sağlık sıhhat verdikçede yanınızda olmaya devam edeceğiz

 Güçlü Teknik Servisi 0216 518 96 96 olarak çözemediğiniz arızalarda hem telefonda veya evinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız sorun değil çözüm üretiyoruz kombi ve petek bakımlarını zamanında yaptırmanızı öneriyoruz pahalı tamiratlara karşı bakım şarttır.

Kötü kombi yoktur kötü usta veya kötü müşteri vardır zamanında yapılmayan bakım bakım değildir evinize gelen ustaları lütfen yanlış anlamayın usta sizin iyiliğiniz için doğruları söylüyor biz pis para istemiyoruz peteklerin temizletin kombinin daha verimli çalışsın parçalar daha uzun ömürlü olsun. Periyodik bakım ve arıza durumlarınızda 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz mobil numaralarımızı sitemizde bulabilirsiniz.

ümraniye kombi servisi olarak bütün marka kombilere hizmet vermekteyiz&n

Yorumlar (0)

Yorum Yazın