Namık Kemal Mah Kombi servisi

Namık Kemal Mah Kombi servisi

Namık Kemal Mah Kombi servisi

NAMIK KEMAL MAHLESİ KOMBİ SERVİSİ

15.04.2020 Namık kemal kombi servisi 0216 518 96 96 güçlü teknik servisi olarak uygun fiyat garantisi kaliteli servis garantili hizmet sunuyoruz işinde uzman kadromuzla 7/24 bütün marka kombilerde bakım arıza kesin çözüm petek temizleme işlemi yapıyoruz pahalı tamiratlara karşı kombi bakımlarını zamanında yaptırın.

içerenköy kombi servisi ile ilgili görsel sonucu

Güçlü Teknik Servis 0216 518 96 96

Zamanında yapılmayan bakımlar ileride sizleri pahalı tamiratlarla karşılaştırabilir.Biz firmamız olarak sizlere yaz aylarında kombi bakımlarınızı yaptırmanızı öneriyoruz aynı zamanda 3 4 senede bir defa petek temizliğide.Bakımlarınızı genellikle kış aylarına girmeden yaptırınız.Çünkü yaz mevsimleride yapılan bakımlar hem daha ucuz hem de daha rahat yapılır.Yapılan bakımlarla kombinizin sağlığını koruyabilir daha verimli ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.Unutmayınız ihmalleriniz zor ve uzun süren bir arıza oluşturabilir.

Bursa Petek Temizleme

 Kombi Hiç Çalışmıyorsa

1.Günümüzde kullanılan birçok kombi içerisinde su olmadığı zaman emniyet olarak çalışmamaktadır. Suyu bitmiş olabilir. Standart su basıncı 1.5 bardır
2. Elektrik şalteri acık olmayabilir
3.Gaz vanası kapalı olabilir
4.Gaz vanası açıkken cihaz çalıştırılmak istenmiş ise ikaz (kırmızı lamba) yanıyor olabilir
5. Kombinin ön panelindeki (yaz/kış) konum anahtarı istenilen konumda olmayabilir.
6. Kombinin pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir.
7. Tüm bu işlemlere rağmen başarılı olamadıysanız lütfen güvendiğiniz bir teknik servis çağırınız.

Petek temizleme işlemini ne zaman yaptırmalıyım ?

  • temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Yani ısınma problemlerinde peteğinizin üst bölgesi ısınıyor fakat alt bölgeleri ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyaç duyulduğu gözlenmektedir.
  • Bizler Uzmanist petek temizliği konusunda sizlere hizmet vererek ısınma problemlerinizin önüne geçebiliriz.
  • Isınma sıklığına göre değişiklik gösterebileceği gibi, daha öncelerinden yola çıkarak eğer faturalarınızda daha yüksek miktarlar gelmekteyse petek temizliği konusunda profesyonel bir destek almanız gerekebilir.
  • Eşit şartla

Yorumlar (0)

Yorum Yazın